Smart XL Raporty i analizy

Działa z systemami Comarch ERP

Rozwiązanie dla wszystkich rodzajów firm handlowych

Aplikacja SMART XL powstała w oparciu o analizę potrzeb i oczekiwań użytkowników systemu Comarch ERP XL. Wykorzystany został potencjał drzemiący w tym systemie poprzez jego rozszerzenie oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Możliwość personalizacji interfejsu oraz możliwość dodania unikalnych funkcji czyni całą aplikację bardziej przyjazną a także poprawia ergonomię pracy z programem.

Niewątpliwą zaletą aplikacji jest fakt, iż wszelkie operacje aplikacji Smart XL wykonywane są na bazie XL online. Oznacza to, że każda zmiana danych jest od razu widoczna dla pozostałych użytkowników, pracujących zarówno w Smart XL, jak i Comarch ERP XL.

3 korzyści dla Ciebie i Twoich klientów

1. Indywidualne rozwiązania. Aplikacja dedykowana klientom, którzy wymagają od systemu ERP nie tylko kompleksowego wsparcia do zarządzania przedsiębiorstwem, ale i rozwiązań szytych na miarę.

2. Wszechstronność. Aplikacja może być rozbudowana do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa z dowolnej branży a nawet konkretnych użytkowników. Ponadto oferuje możliwość implementacji dodatkowych funkcjonalności wymaganych przez klienta, których brakuje w Comarch ERP XL.

3. Intuicyjna obsługa. Istotnym elementem prezentowanego rozwiązania jest to, iż pomimo swej bogatej funkcjonalności pozostaje ono przyjazne i proste w obsłudze.

Rozwiązanie dla systemu Comarch ERP

Dowiedz się więcej o Comarch ERP XL

Klasa rozwiązania: Business Process Management, B2B (System Zamówień Internetowych), Business Intelligence (Controlling), CRM, e-Commerce

Producent: Netrix S.A.

Funkcjonalność Smart XL Raporty i analizy

Obsługiwane procesy: Sprzedaż i fakturowanie, Magazyn, Księgowość, Analityka biznesowa

Moduł umożliwia tworzenie prostych w interpretacji wielowymiarowych raportów i analiz na podstawie danych wprowadzonych do aplikacji. Reagowanie na zmiany rynkowe i działania konkurencji, wykorzystywanie pojawiających się szans, eliminacja wąskich gardeł i w efekcie budowanie przewagi konkurencyjnej dzięki wykorzystaniu tego narzędzia stają się bardziej skuteczne.

Dane zostały pogrupowane w następujące obszary analityczne:

  • analizy – pozwalają na tworzenie szczegółowych i dynamicznych raportów, w postaci tabelarycznej lub wykresów, stworzenie raportu zajmuje maksymalnie kilka minut, ponieważ system wykonuje wszystko automatycznie, bez potrzeby ręcznego wprowadzania danych. wygenerowanie własnego, nietypowego raportu nie zajmuje dużo czasu, ponieważ sprowadza się do intuicyjnej metody „przeciągnij-upuść”,
  • bilans stanu towarów – umożliwia analizę zasobów, zamówień, planowanych ilości wybranych towarów w określonym przedziale czasu z uwzględnieniem wybranych magazynów.


Poznaj pełną funkcjonalność Smart XL na systemy.netrix.com.pl/smart-xl

Ciekawym rozwiązaniem w prezentowanej aplikacji jest możliwość personalizacji interfejsu graficznego przez każdego z Użytkowników co czyni aplikację bardziej przyjazną a także poprawia ergonomię korzystania z programu (możliwość wyboru stylu grafiki pozwala na szybką zmiany wyglądu obiektów).


Producent: Netrix S.A.

Inne rozwiązania

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016

Interesujące?

Porozmawiajmy o zastosowaniu tych rozwiązań w Twojej firmie.

Bezpłatna konsultacja