Comarch ERP XT (dawniej iFaktury24)

System do Zarządzania

Dlaczego Warto kupić Comarch ERP XT (dawniej iFaktury24)

Comarch ERP XT jest nowoczesnym rozwiązaniem stworzonym z myślą o mikro i małych przedsiębiorcach. Prosta w obsłudze i działaniu aplikacja służy do wykonania podstawowych czynności w codziennej działalności firmy:

  • fakturowania,
  • obsługi magazynu,
  • prowadzenia uproszczonej księgowości,
  • prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Co więcej, aplikacja Comarch ERP XT to program dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, pozwalający na prowadzenie firmy z każdego miejsca, o dowolnej porze. Comarch ERP XT jest prosty w obsłudze i nie wymaga instalacji - będąc zawsze gotowym do Twojej dyspozycji.

Program do faktur, magazynu oraz księgowości online

Wszystko to jest dostępne za pośrednictwem przeglądarki internetowej na Twoim komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie.

Największy nacisk w rozwiązaniu Comarch ERP XT położono na bezpieczeństwo danych, wygodę pracy i intuicyjne działanie.

Oprócz podstawowych ewidencji księgowych, aplikacja pozwala na prowadzenie ewidencji wynagrodzeń. 

Dla firm, które zlecają prowadzenie księgowości zewnętrznym księgowym, przygotowano dodatkową funkcjonalność w postaci możliwości bezpłatnej, internetowej wymiany dokumentów z biurem rachunkowym korzystającym z usługi iKsięgowość24.

 

Idealny dla małych firm usługowych

Mikro 1-3 Stanowisk

40% Complete (success)
Comarch ERP iFaktury24

Funkcjonalność Comarch ERP XT (dawniej iFaktury24)

Faktury

Narzędzie Comarch ERP XT umożliwia prowadzenie firmy także poza biurem, dzięki możliwości działania na laptopach oraz urządzeniach mobilnych (tablet, telefon). Można z każdego miejsca wygenerować szereg dostępnych w programie dokumentów.

Magazyn

Magazyn jest rozliczany metodą FIFO. Użytkownik ma możliwość kontroli stanów magazynowych dla wybranych lub wszystkich produktów. Dodatkowo ewidencjonować można ilości, a także wartości towarów oraz przeprowadzenie pełnego procesu inwentaryzacji i spisu z natury w firmie.

Księgowość

Księgowość w rozwiązaniu Comarch ERP XT obejmuje obsługę księgową firmy, rozliczającej się z Urzędem Skarbowym na podstawie Księgi podatkowej, ewidencji wymaganych przez płatników podatków od towarów i usług (rejestry VAT) - pozwalając na obliczenie i wydrukowanie deklaracji VAT-7.

 

Faktury i rachunki na urządzeniu mobilnym

Z Comarch ERP XT możesz w prosty sposób wystawiać: Faktury sprzedaży, Faktury zakupu, Faktury proforma, Faktury zaliczkowe, Faktury w walutach obcych, Faktury korygujące, Rachunki.

Należności i zobowiązania

Dzięki Comarch ERP XT możesz w prosty sposób sprawdzać, kontrolować swoje zaległe płatności oraz rozliczać swoich dłużników.

Możliwość indywidualnego dostosowania

Dostosuj program do własnych potrzeb, umieszczając logo i nazwę swojej firmy na fakturach, dodając opisy do dokumentów lub ustawiając swoje własne schematy numeracji. Aby praca z programem była jeszcze bardziej przyjemna, możesz również ustawić swoją ulubioną tapetę.

Kontrahenci, produkty i usługi

Dodawanie nowego kontrahenta czy produktu jest teraz bardzo proste. Stwórz swoją listę produktów i kontrahentów, a potem wystawiaj szybko i wygodnie dokumenty. Jeżeli listę produktów i kontrahentów dotychczas gromadziłeś na swoim komputerze, możesz teraz w kilka sekund przenieść wszystkie dane do Comarch ERP XT i rozpocząć wystawianie faktur.

Dodatkowe rozszerzenia Comarch XT

Sklep internetowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in.

więcej...

Galeria handlowa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in.

więcej...

Bezpieczeństwo Danych Firmowych