Systemy Informatyczne Comarch ERP

Wybierz Profesjonalne oprogramowanie dla firm

Odpowiedź na małe potrzeby mikro i małych Firm (1-3)

Mikro i Małe firmy stanowią największy udział w rynku, dlatego przygotowana oferta stanowi kwintesencje potrzeb IT sektora MSP

Profesjonalna oferta dla małej i średniej Firmy (1-10)

Program wspierający prowadzenie firmy w takich obszarach jak sprzedaż, magazyn, księgowość, kadry i płace czy e-handel. Posiada dedykowaną wersję dla biur rachunkowych.

Potrzeby średnich i dużych Firm lub Przedsiębiorstw (10-500)

Rozwiązania klasy ERP używane przez ponad 3800 firm w Polsce i Europie. Systemy posiadają gotowe funkcjonalności branżowe oraz wbudowane narzędzia Business Intelligence oraz BPM.

Najczęściej wybierane w Polsce systemy do zarządzania klasy ERP i MSP

Comarch ERP Optima System Comarch ERP Optima stworzony jest dla małych i średnich firm, praktycznie z każdej branży. Jego działanie opiera się na pracy aplikacji - modułów, które dostosowane są do obsługi różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa.

Comarch ERP Optima wyposażony jest w najnowsze narzędzia do wspomagania prowadzenia i zarządzania firmą. Pozwalają one na zabezpieczanie danych, wsparcie decyzji biznesowych, oraz m.in. na budowanie nowych kanałów sprzedaży.

Comarch ERP XL Comarch ERP XL jest najbardziej wszechstronnym na rynku narzędziem klasy ERP. Pozwala ono objąć zasięgiem wszystkie obszary biznesowej działalności firmy. Klientami posiadającymi zintegrowany system klasy ERP są Firmy z branży produkcyjnej, handlowej, czy usługowej.

Dzięki różnorodności rozwiązań, w które wyposażony jest system, firma z każdej branży otrzyma wsparcie swoich procesów biznesowych. Najlepszym dowodem na to jest ilość zadowolonych klientów, która na przestrzeni lat ciągle rośnie. W tej chwili liczba ta przekroczyła 4000.

Comarch ERP Altum to nowoczesna platforma ERP obsługująca kluczowe procesy biznesowe w firmie. System dedykowany średnim i dużym firmom handlowym, usługowym oraz sieciom handlowym (Comarch ERP Retail). Rozwiązanie zawiera wbudowane narzędzia do modelowania procesów biznesowych (Workflow) oraz analiz (Business Intelligence).

System pozwala na łatwe dostosowanie do indywidualnych potrzeb oraz rozszerzanie w ramach wdrożenia o dodatkowe funkcje i obszary biznesowe, a także pozwala na integrację z dowolnymi rozwiązaniami firm trzecich. System oferowany na rynku polskim i francuskim. Dostępny również w angielskiej i niemieckiej wersji językowej.

Comarch ERP XT (iFaktury24) to rozwiązanie w chmurze do prowadzenia małej firmy i jednoosobowej działalności gospodarczej. W systemie dostępne są funkcje do obsługi fakturowania, magazynu, książki przychodów i rozchodów, ewidencji kadrowo-płacowej oraz sprzedaży w Internecie.

Oprogramowanie dla sprzedaży detalicznej w sieci Sklepów Technologia dzięki której zyskasz przewagę...

Comarch Retail jest rozwiązaniem dedykowanym do kompleksowego zarządzania siecią sprzedaży detalicznej na wszystkich poziomach organizacyjnych w ramach struktury sieci.

Dedykowane rozwiązanie do kompleksowego zarządzania sieciami sprzedaży detalicznej, począwszy od centrali sieci handlowej, poprzez zaplecze sklepu oraz punkt sprzedaży (POS – Point of Sale). Produkt kierowany jest do sieci detalicznych o strukturze rozproszonej.

Najważniejszym wyróżnikiem oprogramowania jest pełna współpraca z rozwiązaniami klasy ERP Comarch: Comarch ERP Altum oraz Comarch ERP XL. System cechuje otwartość, czyli możliwość integracji z innymi rozwiązaniami.

Comarch to nowoczesne rozwiązanie dla placówek medycznych i szpitali

Oprogramowanie dla placówek medycznych

OptiMED24 to oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przychodnią. Z systemu może korzystać praktycznie każda placówka medyczna, niezależnie od własnego schematu organizacyjnego.

OptiMED24 powstał z połączenia nowoczesnej architektury i sprawdzonych technologii. Program cechuje elastyczność i funkcjonalność oraz otwarta struktura i interoperacyjność z oprogramowaniem innych producentów. Nacisk, jaki położono na ergonomię pracy z OptiMED24 sprawia, że nauka jego obsługi jest szybka, a korzyści z wdrożenia widoczne niemal od razu.

System ERP oraz specjalistyczne rozwiązanie dla szpitali

OPTIMED to nowoczesny system informatyczny dla szpitali. Pozwala na organizację opieki zdrowotnej od początku do końca pobytu chorego w jednostce - w poszczególnych oddziałach i poradniach, w których świadczona jest opieka.

Umożliwia sprawne zarządzanie danymi klinicznymi oraz procesami biznesowymi w szpitalu. System sprawdza się w jednostkach medycznych o różnej wielkościach - jako platforma wykorzystująca pojedynczą, centralną bazę danych zapewnia proste rozwiązanie, które umożliwia koordynowanie opieki nad pacjentem w jednym miejscu.

Dodatkowe rozwiązania dla nowoczesnego Biznesu

Comarch Mobile
Zarządzanie
SZCZEGÓŁY
Comarch Mobile
Sprzedaż
SZCZEGÓŁY
Comarch WMS
Magazynier
SZCZEGÓŁY
Comarch ERP
Mobile BI
SZCZEGÓŁY
Comarch ERP
e-Pracownik
SZCZEGÓŁY
Comarch
iBard24
SZCZEGÓŁY
Comarch
e-Sklep
SZCZEGÓŁY
Comarch
B2B
SZCZEGÓŁY
Wszystko.pl
Platforma B2C
SZCZEGÓŁY
Comarch
Business Intelligence
SZCZEGÓŁY
Comarch ERP
Mobilny Business Intelligence
SZCZEGÓŁY

Bezpieczeństwo danych

Usługi gwarantowane przez Kompetentnych Partnerów Comarch

Wdrożenia i opieka IT

Świadczymy usługi Konsultingowe związane z prowadzeniem Firm i Przedsiębiorstw. Gwarantujemy pełen zakres usług od doboru Systemu ERP lub oprogramowania po przeprowadzenie pełnego wdrożenia, do nadzoru i opieki nad zaimplementowaną lub istniejącą infrastrukturą.

Audyt i dobór systemu ERP

Prowadzimy audyty gotowych systemów IT, optymalizujemy istniejące mechanizmy. Mamy opracowaną Metodykę Analizy Zwrotu z Inwestycji ROI, która bazując na ścisłej współpracy z klientem pozwala oszacować mierzalne, wyrażone w złotówkach, korzyści z zastosowania systemu ERP Comarch jeszcze przed jego wdrożeniem.

Szkolenia IT

Jako Certyfikowane Centrum Szkoleń Comarch prowadzimy szkolenia z obsługi systemów ERP, MRP, MSP, zarządzania strategicznego dzięki narzędzią IT, szkolenia kadry z oprogramowania oferowanego przez naszą firmę. Prowadzimy także szkolenia w ramach programów innowacyjności przedsiębiorstw.

Outsourcing IT

Świadczymy usługi kompleksowej opieki nad Płynnością Działania Wszystkich Działów Firmy gwarantując stabilną pracę serwerów i sprzętu komputerowego oferując wykwalifikowaną, certyfikowaną kadrę konsultantów Comarch oraz Microsoft.

Aplikacje na zamówienie

Tworzymy oprogramowanie dedykowane na życzenie Klienta lub rozszerzamy funkcjonalność istniejących rozwiązań. Nasze aplikacje spełniają najnowsze standardy rynku IT działają na różnych platformach wykorzystując możliwości dzisiejszych rozwiązań biznesowych.

Infrastruktura sprzętowa

Świadczymy usługi z zakresu konserwacji sprzetu komputerowego oraz urządzeń fiskalnych. Nasi Partnerzy posiadają własne Data Center w oparciu o najnowsze technologie serwerowe. Dostarczmy sprzęt komputerowy renomowanych Marke takich jak IBM, HP, Samsung...