Smart XL

Działa z systemami Comarch ERP

Rozwiązanie dla wszystkich rodzajów firm handlowych

Aplikacja SMART XL powstała w oparciu o analizę potrzeb i oczekiwań użytkowników systemu Comarch ERP XL. Wykorzystany został potencjał drzemiący w tym systemie poprzez jego rozszerzenie oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Możliwość personalizacji interfejsu oraz możliwość dodania unikalnych funkcji czyni całą aplikację bardziej przyjazną a także poprawia ergonomię pracy z programem.

Niewątpliwą zaletą aplikacji jest fakt, iż wszelkie operacje aplikacji Smart XL wykonywane są na bazie XL online. Oznacza to, że każda zmiana danych jest od razu widoczna dla pozostałych użytkowników, pracujących zarówno w Smart XL, jak i Comarch ERP XL.

Korzyści dla Ciebie i Twoich klientów

1. Indywidualne rozwiązania. Aplikacja dedykowana klientom, którzy wymagają od systemu ERP nie tylko kompleksowego wsparcia do zarządzania przedsiębiorstwem, ale i rozwiązań szytych na miarę.

2. Wszechstronność. Aplikacja może być rozbudowana do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa z dowolnej branży a nawet konkretnych użytkowników. Ponadto oferuje możliwość implementacji dodatkowych funkcjonalności wymaganych przez klienta, których brakuje w Comarch ERP XL.

3. Intuicyjna obsługa. Istotnym elementem prezentowanego rozwiązania jest to, iż pomimo swej bogatej funkcjonalności pozostaje ono przyjazne i proste w obsłudze.

Rozwiązanie dla systemu Comarch ERP

Dowiedz się więcej o Comarch ERP XL

Klasa rozwiązania: Business Process Management, B2B (System Zamówień Internetowych), Business Intelligence (Controlling), CRM, e-Commerce

Producent: Netrix S.A.

Funkcjonalność Smart XL

Obsługiwane procesy: Sprzedaż i fakturowanie, Magazyn, Księgowość, Analityka biznesowa

 • Pełna obsługa procesów sprzedażowych.
 • Wsparcie w procesie podejmowania decyzji.
 • Komunikacja z Partnerami biznesowymi.
 • Obsługa procesów za pomocą uproszczonych i elastycznych interfejsów.
 • Segmentacja klientów w oparciu o wiarygodne analizy.
 • Planowanie, prowadzenie, rejestracja i analiza kampanii.

Wielopłaszczyznowość


Aplikacja Smart XL posiada bogate funkcjonalności wspierające wiele obszarów działalności biznesowej firmy a na jej praktyczny wymiar wpływ mają takie elementy jak:

 • możliwość kompleksowej i efektywnej realizacji procesów sprzedażowych (w tym zamówień) dzięki zastosowaniu przejrzystej konstrukcji kart towarowych oraz kart kontrahentów,
 • automatyczne rejestrowanie dokumentów handlowych, co pozwala na szybki wgląd w stan zamówień oraz ich bieżące monitorowanie,
 • elastyczny interfejs umożliwiający sortowanie, filtrowanie wg wybranych kolumn, maskowanie/odsłanianie wybranych kolumn, pracę na listach z wykorzystaniem zdjęć towarów,
 • system raportowania i tworzenia analiz umożliwiający analizę i przegląd rekordów zgromadzonych w bazie danych sytemu,
 • system zarządzania kontaktami z klientami zarówno w zakresie działań przedsprzedażowych, jak i posprzedażowych umożliwiający m.in. definiowanie i obsługę wieloetapowych kampanii, które mogą być wykorzystywane nie tylko w kontekście marketingowym, ale również jako kampanie serwisowe, windykacyjne czy też zarządzania konkretnymi projektami.

Sprawdź moduły Smart XL na: systemy.netrix.com.pl/smart-xl


Producent: Netrix S.A.

Inne rozwiązania

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016

Interesujące?

Porozmawiajmy o zastosowaniu tych rozwiązań w Twojej firmie.

Bezpłatna konsultacja