ProWag

Działa z systemami Comarch ERP

Branża spożywcza

System Primaco ERP Prowag jest dedykowany klientom z branży rolno-spożywczej, wykorzystujacym pulpity zdalne. Ma na celu usprawnienie i automatyzację procesów realizacji oraz rozliczenia produkcji.

Moduł współpracuje z kodami kreskowymi oraz wagami. Automatycznie odczytuje wagę ważonych surowców, co powoduje eliminację błędów ludzkich podczas wpisywania wagi ręcznie oraz pozwala na kontrolę zużywanych surowców w czasie rzeczywistym.

Rozwiązania na Panele dotykowe

Moduł wspomaga zarządzanie zleceniami produkcyjnymi, jakie są w trakcie realizacji lub zaplanowane. Pracownik logujący się na panel dotykowy widzi zlecenia do zrealizowania.

Logowanie pozwala na automatyczne przypisywanie wykonywanych czynności, na podstawie wprowadzonych do systemu technologii produkcyjnych.

Rozwiązanie dla systemu Comarch ERP

Dowiedz się więcej o Comarch ERP XL

Klasa rozwiązania: Inne...

Producent: Primaco

Funkcjonalność ProWag

Obsługiwane procesy: Magazyn, Produkcja

System Primaco ProWag jest rozwiązaniem dedykowanym na panele dotykowe. Ma na celu usprawnienie i automatyzację procesów realizacji oraz rozliczenia produkcji.

Moduł współpracuje z kodami kreskowymi oraz wagami elektronicznymi, przez co pozwala na kontrolę zużywanych surowców w czasie rzeczywistym. Jego zastosowanie wraz z systemem Comarch ERP XL pozwala na sprawną realizację produkcji i rozliczenie rzeczywistych kosztów.

Wygląd oraz funkcjonalność systemu Primaco ProWag zależą w każdym przypadku od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.


Producent: Primaco

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2017

Interesujące?

Porozmawiajmy o zastosowaniu tych rozwiązań w Twojej firmie.

Bezpłatna konsultacja